Formular Inscrieri la seminar tehnica eyeliner gel

inclusiv machiaj mireasa

Periodic organizam un seminar tehnica eyeliner gel de 2 zile intre orele 18:00-22:30, in Bucuresti, str. Academiei nr. 7, et. 2 – zona Universitate. Seminarul costa 600 lei, iar pentru inscriere se achita avans 50%. Acesta include si machiaj mireasa in tehnica eyeliner gel. Daca doriti sa fiti anuntata cand organizam pe viitor seminarii similare sau daca vreti sa comandati un machiaj de mireasa efectuat de colaboratoare ale scolii noastre, completati formularul de mai jos. Se va organiza seminarul de tehnic eyeliner gel cand se strange un numar minim de participanti care doresc sa participe in aceleasi zile ale saptamanii [contact-form-7 id=”1653″ title=”Intentie participare la seminar tehnica eyeliner gel”]  

Descriere activitati:

Seminarul este sustinut de Andra Papacu si se adreseaza make-up artistilor care doresc sa se perfectioneze si contine notiuni de baza de: – corectia sprancenelor; – corectia umeda a fetei; – machiaj cat eye; – machiaj mireasa in tehnica eyeliner gel. Se asigura fotografii profesionale cu fiecare machiaj efectuat de catre participante in perioada cursului. Participantele vor efectua practica cu produsele scolii: Atelier Paris, MAC, Make Up For Ever, Maq Pro Paris. Participantele vor avea nevoie doar de pensule pentru machiaj si modele, in fiecare dintre cele doua zile de la ora 20:00. Scoala de make-up Ramona Chirita este un furnizor de servicii de formare profesionala, autorizat de Autoritatea Nationala pentru Calificari (fostul CNFPA). Se acorda diploma de participare – 9 ore de curs. andra-papacu andra-papacu-seminar-2 andra-papacu-seminar-3 Save Save