Echipa Scoala de make up Ramona Chirita

De maine, 30 august si pana pe 2 septembrie, Scoala de make-up Ramona Chirita este partener al RIFF 2016

[ 2016 August 30 ] De maine, 30 august si pana pe 2 septembrie, Scoala de make-up Ramona Chirita este partener al celui mai titrat eveniment al lui 2016, Romanian InfoFashion Festival-www.infofashion.ro. Suntem alaturi de pretendentele la cele mai importante … Read More

Featured Post

Echipa Scolii de make-up Ramona Chirita, alaturi de castigatoarea probei individuale a concursului Romanian Latin Dance Cup

[2016 August 9]  Echipa Scolii de make-up Ramona Chirita, alaturi de castigatoarea probei individuale a concursului Romanian Latin Dance Cup. Evenimentul Salsa Week are loc la Vama Veche si este organizat de cel mai cunoscut dansator de latino si entertainer, … Read More

Featured Post
Întreabă-ne ce dorești :)
0729/77.55.33 Call Now Button 0729775533