23 Aug - 03 Sep: Curs de make-up intensiv (de zi) incepatori

Cursul are loc de luni până vineri, între 11:00-18:00. Vei studia toate machiajele comerciale / beauty necesare unui make-up artist, cum să te promovezi pe Facebook, Instagram și să faci fotografii cu telefonul. Diploma acreditata srecunoscută...
Bucuresti · Luni Marți Miercuri Joi Vineri

04 Sep - 03 Oct: Curs machiaj incepatori

Cursul are loc sambata si duminica, între 11:00-17:00. Vei studia toate machiajele comerciale / beauty necesare unui make-up artist, cum să te promovezi pe Facebook, Instagram și să faci fotografii cu telefonul. Diploma acreditata recunoscută î...
Bucuresti · Sâmbătă Duminică

Cursuri viitoare

Cursuri în desfășurare

Cursuri încheiate


Cursuri automachiaj Galerie foto Citește pe blog Calendar Cursuri Cursuri make-up online
Înscrie-te acum la cursul care ți se potrivește
Înscrie-te   Listă cursuri