11 Dec - 12 Dec: Curs automachiaj incepatori

Învață să te machiezi ca un profesionist. Cursul se adresează începătorilor și celor fără experiență care își doresc să învețe să se machieze; pasionaților de make-up care doresc să-si îmbunătățească tehnica de make-up....
Bucuresti · Sâmbătă Duminică

13 Dec - 15 Dec: Curs de perfectionare machiaj avansati

Cursul de perfecționare se adresează make-up artiștilor incepători care doresc să își îmbunătățească tehnica de lucru, să aprofundeze noțiunile, să învețe cele mai noi tehnici de machiaj....
Bucuresti · Luni Marți Miercuri

17 Ian - 28 Ian: Curs de make-up incepatori

Cursul are loc de luni până vineri, între 11:00-17:00. Vei studia toate machiajele comerciale / beauty necesare unui make-up artist, cum să te promovezi pe Facebook, Instagram și să faci fotografii cu telefonul. Diploma acreditata recunoscută ...
Bucuresti · Luni Marți Miercuri Joi Vineri

22 Ian - 20 Feb: Curs de make-up weekend incepatori

Cursul are loc sambata si duminica, între 11:00-17:00. Vei studia toate machiajele comerciale / beauty necesare unui make-up artist, cum să te promovezi pe Facebook, Instagram și să faci fotografii cu telefonul. Diploma acreditata recunoscută î...
Bucuresti · Sâmbătă Duminică

Cursuri viitoare

Cursuri în desfășurare

Cursuri încheiate


Cursuri automachiaj Galerie foto Citește pe blog Calendar Cursuri Cursuri make-up online
Înscrie-te acum la cursul care ți se potrivește
Înscrie-te   Listă cursuri