Album realizari absolvente

Intrebari frecvente – Si ce se intampla dupa ce termin cursul de machiaj la Scoala voastra?

[2016 August 10] Una din cele mai frecvente intrebari pe care le primim la inscrierea la cursuri este “Si ce se intampla dupa ce termin cursul de machiaj la Scoala voastra?” Am creat un album cu imagini in care absolventele … Read More

Featured Post

Absolventele noastre alaturi de Wilmark si castigatorii marii finale Salsa Week

[2016 August 8] Absolventele noastre Andreea Larisa, Andrada Mihai si Alina Chiscop, alaturi de Wilmark si perechea castigatoare din marea finala Vama Veche Salsa Week. Foto: Adrian Ion cu Ramona Chirita, Olesea Ursu, Daniela Tache si Olesea Ursu. — with … Read More

Featured Post
Întreabă-ne ce dorești :)
0729/77.55.33 Call Now Button 0729775533