[ 2016 August 24 ] Au mai ramas doar cateva zile pana la evenimentul principal de fashion al anului: Romanian InfoFashion Festival-www.infofashion.ro

Scoala de make-up Ramona Chirita este mandra sa fie si anul acesta partener de make-up si vom fi prezenti cu intreaga echipa pentru a machia cele mai frumoase romance, pretendente la titlurile de Miss internationale.

Ramaneti cu noi saptamana viitoare pentru a ne vedea pe toti in actiune. #infofashion #bestmakeupartist #scoalamakeup #ramanemimpreuna — with Daniela Tache, Daiana Nicoleta, Gabriel Barcan, Ramona Chirita, Ioana Roncu, Adrian Ion, Camelia Seceleanu, Contact Infofashion and Viorel Gabriel Titu.

Informatii postate si pe https://www.facebook.com/scoalamakeup

Cursuri-make-up-Scoala-de-make-up-Ramona-Chirita-Foto-Facebook-24-Aug-2016

Salvează

Salvează

Salvează

Salvează

Salvează

Salvează

Salvează

Comments are closed.